LNIANA MASECZKA CIEMNY GRANAT

Czas dostawy: 1-2 dni
25.00

Nasza lniana maseczka powstała początkowo na użytek własny. Po wielu prośbach postanowiliśmy ją wprowadzić do regularnej sprzedaży. Lniana maseczka jest wyjątkowo elegancka i niezmiernie wygodna. Dopracowaliśmy każdy detal - od pięknego wyprofilowanego kształtu z zaszewkami na nos - dzięki czemu, łatwiej komfortowo nosić okulary - po wspaniale wyprofilowanie kształtu wokół uszu i brody. Maseczka posiada bardzo wygodne i estetyczne gumki na uszy oraz malutkie logo MAPAYA. Maseczka uszyta jest z 100% naturalnego polskiego lnu.. Dlaczego Polski Len?

Len sam w sobie ma właściwości antybakteryjne oraz antyalergiczne i jest biodegradowalny. A najlepsze jest to, że maseczka powstała z wypadów materiału, w duchu założenia less waste. Lniana maseczka dostępna jest solo, lub w zestawie z kolorystycznie dobraną lnianą gumką lub opaską.

  • Uszyta w Krakowie
  • Elegancka i ultra wygodna
  • Maseczka uszyta z podwójnej warstwy przewiewnego lnu - dzięki czemu zachowuje swój piękny kształt
  • Wygodne zaszewki wokół nosa
    Designerskie wyprofilowanie kształtu - zostawiona delikatna przestrzeń wokół nosa i ust, zapewniająca łatwiejsze oddychanie
  • Maseczka jest wytrzymała i łatwa w pielęgnacji
  • Materiał: 100% polski len, biodegradowalny
  • Pranie w 40%, prasować w wysokich temperaturach na wilgotno.

*Nasze maseczki są przed sprzedażą prasowane w wysokich temperaturach, jednak jeśli chcesz - możesz ponownie uprać/ wyprasować ją przed pierwszym założeniem co gwarantuje 100% dezynfekcji.

*Maseczka nie jest wyrobem medycznym.

Len to niezwykle szlachetny materiał, który w miarę upływu czasu staje się jeszcze piękniejszy. Jest nie tylko przewiewny, dzięki czemu doskonale sprawdza się latem, ale też jednocześnie utrzymuje odpowiednią temperaturę zimą. Na tym nie kończą się dobroczynne właściwości lnu, który jest również tkaniną antyalergiczną i antybakteryjną, odporną także na grzyby. Zmniejsza zmęczenie i doskonale chłonie wilgoć pozostając suchym, co czyni go najlepszym wyborem na upały. Len to tkanina ekologiczna i biodegradowalna.


Zakupy razem:

0.00 PLN

Sposób i koszt dostawy wybierzesz w następnym kroku

Twój koszyk jest pusty.

Dokonaj swoich pierwszych zakupów