KIM JESTEŚMY


Mapaya powstała z pasji do podróży i mody, rozumianej jako swobodne wyrażanie siebie. Nasze ubrania i akcesoria są unikatowe, ale też łatwe w noszeniu i stylizacji. Każda rzecz wyraża ducha marki, czyli wolność, radość i ciekawość świata. 

Mapaya to lokalny pomysł realizowany globalnie. Wszystkie nasze ubrania i akcesoria robione są ręcznie na całym świecie. Wierzymy, że moda powinna uszczęśliwiać, a nie krzywdzić dlatego współpracujemy tylko z dobrze nam znanymi, lokalnymi manufakturami.

Mapaya jest dla tych, którzy lubią być w drodze.  

Więcej na blogu: http://www.spiritofmapaya.com/  

Martyna Wilde - twórczyni marki

W 2013 wraz z siostrą wymyśliła projekt Mapaya, który jest jej największą pasją. Jest nieustająco w drodze. To ona przemierza zakątki świata w poszukiwaniu rękodzielników do współpracy. Absolwentka  kulturoznawstwa na Uniwersytecie Jagiellońskim. Na studiach zajmowała się teorią mody. Nauczycielka jogi. Ukończyła kurs nauczycielski w 2008 roku w Sivananda Ashram w Indiach. Mieszka w Krakowie, gdzie od kilku lat w sezonie letnim organizuje darmowe zajęcia jogi MAPAYA GIRLS YOGA MORNINGS dostępne dla wszytkich dziewczyn. Zakupy razem:

0.00 PLN

Sposób i koszt dostawy wybierzesz w następnym kroku

Twój koszyk jest pusty.

Dokonaj swoich pierwszych zakupów